Najpiękniejsze polskie wybrzeże, upalny koniec sierpnia, szum fal, chłodny piasek pod stopami, piegi i słone włosy, surfowanie o zachodzie słońca, zapach sosnowego lasu, wesołe pokrzykiwania przyjaciół z campingu – klisze niczym z lat 90. Nicnierobienie w wersji #nofilter. Hel.Salt Wave to jedyny taki festiwal. Tu miniesz sąsiadów z campingu i znajomych z całej Polski. To pożegnanie helskiego lata i kumulacja emocji. 

Dwa dni pełne wyselekcjonowanej muzyki – chilloutowych brzmień i najnowszych trendów. The Cinematic Orchestra, Jacob Banks, PRO8L3M, WhoMadeWho, Fisz Emade Tworzywo, Kamp! i wielu innych. 

To zachłanna kradzież ostatnich chwil lata. Wspomnień, których dźwięki na długo zapadają w pamięć.To festiwal butikowy powstały z myślą o tych, którzy po pierwszych letnich festiwalowych przeżyciach, z początkiem lipca zaszywają się w przyczepie na cały sezon wakacyjny, niczego nie planując. Czas nigdzie tutaj nie pędzi, leniwie upływa na spacerach po plaży, przesiadywaniu przy ognisku, leżeniu w hamaku, jeżdżeniu na longboardzie, rzucaniu frisbee i słuchaniu muzyki. Pływa się na kajcie, windzie, surfingu, wakeu czy supie. 

Niewielkie lotnisko nieopodal Jastarni, zaledwie kilkanaście kilometrów od najpopularniejszychkwater. Dwie sceny, foodtrucki, strefa fashion. Z jednej strony zatoka, z drugiej Bałtyk. Przestrzeń otoczona przez las i wodę.

The Cinematic Orchestra, Fisz Emade Tworzywo, Jacob Banks, PRO8L3M, The Dumplings, BOKKA, Kamp!, WhoMadeWho, Rosalie., EABS, Kasia Lins, Kroki, Skarby, Oscar Jerome, AGIM, Flirtini. 

Więcej na www.saltwave.pl

DATA: 23-24 sierpnia 2019 
GODZINA: 16:00 
MIEJSCE: Lotnisko Jastarnia, ul. Mickiewicza 107, Jastarnia

Bilety do nabycia, tutaj.