Platforma muzyczna TIDAL dołącza do grona partnerów tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival. Efektem współpracy jest nie tylko, dostępna już w TIDAL, oficjalna playlista festiwalu, na której znajdziemy m.in. takie przeboje, jak: „Wrecking Ball” Miley Cyrus, „Anywhere” Rity Ory czy „Bogini” Quebonafide. Do użytkowników TIDAL, korzystających z aplikacji mobilnej – skierowany jest również konkurs STREAM 2 WIN, w którym odsłuchując festiwalową playlistę można wygrać 5 podwójnych karnetów na zbliżającą się edycję wydarzenia. 

Udział w konkursie STREAM 2 WIN jest bardzo prosty.

Jedyne co należy zrobić, to uruchomić aplikację mobilną TIDAL, następnie włączyć dla niej powiadomienia „push” (w ustawieniach telefonu i na my.tidal.com) i na końcu przesłuchać zamieszczoną na platformie specjalną, dedykowaną konkretnemu konkursowi playlistę. Podczas odsłuchu na ekranie aplikacji pojawi się pop-up z informacją o konkursie i przyciskiem “Biorę udział”. Po jego kliknięciu użytkownik zostaje automatycznie przekierowany do strony zawierającej pytanie konkursowe. Spośród udzielonych odpowiedzi wyłonione i nagrodzone zostają te, które są najbardziej: atrakcyjne, oryginalne i kreatywne. 

Miley Cyrus, The Raconteurs, Rita Ora, Solange – to tylko część artystów, których już teraz można posłuchać na festiwalowej playliscie, a którzy w dniach 31 maja i 1 czerwca wystąpią na warszawskim Torze Wyścigów Konnych na Służewcu. Więcej informacji o artystach, oraz możliwość odsłuchania oficjalnej playlisty stworzonej przez TIDAL – można znaleźć w zaktualizowanej na tę okoliczność tegorocznej odsłonie aplikacji Orange Warsaw Festival. Atrakcje sygnowane logo TIDAL czekać będą na uczestników wydarzenia również w miasteczku festiwalowym – w Orange Strefie, gdzie będzie można sprawdzić naszą aplikację i razem z zespołem TIDAL ułożyć autorską playlistę. 

Tu można przesłuchać zamieszczoną w serwisie playlistę Orange Warsaw Festival 2019: