Pojawił się właśnie nowy utwór! Flying Lotus we współpracy z Denzelem Curry prezentują “Black Balloons Reprise”! Singiel pojawi się na albumie “Flamagra” już w ten piątek (24 maja)!

„Ten album był ucieczką od bólu i starałem się jak najlepiej wykorzystać ten ból” – mówi Lotus na temat nowej płyty, na której kształt miała wpływ śmierć przyjaciela i współpracownika Maca Millera. „Muzyka może uleczyć i po tej tragedii przypomniała mi, co mam robić. W miarę jak się starzejemy, zaczynamy się zastanawiać, jaki jest nasz cel. Chcę robić dobre rzeczy przy pomocy mojej pracy. Chcę, aby była w stanie pomóc ludziom w trudnych czasach i zainspirować ich do kreatywności.”.

Od ukazania się ostatniego albumu Flying Lotus, “You’re Dead!”, minęło prawie pięć lat. W tym czasie wiele się działo. Artysta współpracował przy “To Pimp a Butterfly” Kendricka Lamara, grał kluczową rolę przy produkcji “Drunk” Thundercat, stworzył i wyreżyserował halucynacyjny horror “Kuso”. Przez cały ten czas pracował jednak nad swoim następnym afro-futurystycznym arcydziełem, “Flamagra”.