Miłość niejedno ma imię. Bez względu na jej nadawcę i odbiorcę, każda jest ważna. Jako artyści programu Live Art 360 najbardziej cenimy sobie uczucia do muzyki i to właśnie za jej pośrednictwem postanowiliśmy pokazać różne oblicza miłości.

Love in Our Hearts – Miłość W Naszych Sercach – to koncert poświęcony tej wyjątkowej emocji.

Gdybyśmy mieli przedstawić się jednym zdaniem, powiedzielibyśmy, że jesteśmy grupą muzyków pochodzących z różnych stron Polski, których łączy pasja tworzenia. Jej rozwój umożliwia nam program Live Art 360, scalający nas w nierozerwalną całość. Ma on na celu pomóc nam w wejściu na rynek muzyczny abyśmy mogli podbijać go jako w pełni świadomi i samodzielni artyści.

Przed nami postawiono kolejne (bo już trzecie) zadanie – samodzielne przygotowanie koncertu. Wybraliśmy na to wyjątkowe wydarzenie datę 10 maja. I choć jest to dla nas wielkie wyzwanie, nie możemy doczekać sięspotkania z publicznością!

Love In Our Hearts to nasz swoisty hołd dla miłości. Mamy nadzieję, że umożliwimy Wam spędzenie wieczoru w romantycznej atmosferze.

Poprzez koncert chcemy pokazać jak różne oblicza może przybierać miłość – uniwersalna wartość nieodzowna w życiu człowieka.