Od czasu debiutu w 2012 roku piosenkarz, autor tekstów i producent Blackbear wydał trzy albumy R&B – „Deadroses”, „Digital Druglord” i „Cybersex”. Wyniki w streamingu potwierdzają silną pozycję artysty na rynku – platyna za utwór „Idfc” czy podwójnie platynowa płyta za „Do Re Mi’’.

Blackbear 5 października wystąpi w warszawskim klubie Stodoła.

Muzyka Blackbear nie należy do lekkich.

Ma wrodzony talent do tworzenia piosenek i doskonałe wyczucie melodii. Posiada niezwykłą umiejętność do przemieniania skomplikowanych pomysłów w ciasne, precyzyjne przestrzenie liryczne, jest nieustępliwym perfekcjonistą, który ceni doskonałość techniczną jako producent. Oprócz własnego dorobku muzycznego, Blackbear ma na koncie współpracę z takimi artystami jak Billie Eilish, Mile Cyrus, Pharrell Williams, Nick Jonas, Childish Gambino, Linkin Park, a przede wszystkim Justin Bieber, dla którego współtworzył sześciokrotnie platynowy singiel „Boyfriend” wraz ze swoim przyjacielem i współpracownikiem Mike’em Posnerem.


Doświadczony przedsiębiorca, który prowadzi również własną wytwórnię Beartrap Sound, Blackbear stał się pierwszym artystą nagrywającym, który czerpie zyski z serwisu Soundcloud.

Bilety dostępne będą w ogólnej sprzedaży od piątku, 26 kwietnia od 11:00 na Stodola.pl oraz LiveNation.pl.

Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl ruszy w czwartek, 25 kwietnia o 11.00 i zakończy się w piątek o godz. 10:00.

Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy w środę, 24 kwietnia o 11.00 i zakończy się w piątek o 10:00.