Sebastian Zawadzki zaprezentował kolejny utwór. Kompozycja promuje jego najnowsze wydawnictwo „Songs About Time”, które miało swoją premierę 1 marca. 

„Heban” to introspektywny, melancholijny utwór, poruszający filozoficzne tematy takie jak czas i przemijanie, z którymi zmierza się kompozytor i pianista. Celowo zarejestrowany na starym pianinie, uświadamia słuchaczowi rolę upływu czasu w życiu. Kompozycja utrzymana jest w minimalistycznym i harmonijnym stylu, dająca słuchaczowi ukojenie.


Muzyk jest pierwszym polskim artystą, którego płyta ukazała się w wersji elektronicznej przy wykorzystaniu specjalnej platformy DIY – ACCESS.

„Songs About Time” to kolejny album pianisty i kompozytora, który zawiera elementy ambientu, modern-classic, minimalizmu, elektroniki, a także skandynawskiego jazzu. Są to utwory nastrojowe, nacechowane spokojem i dystansem, a jednocześnie trudne w zdefiniowaniu, poruszające się na wielu płaszczyznach i umykające jednoznacznemu zaszufladkowaniu. W muzyce Sebastiana można usłyszeć echa twórczości takich gwiazd jak Johann Johannsson, Olafur Arnalds czy Max Richter. Polak, zamieszkały od wielu lat w Danii, jest pod silnym wpływem zarówno kultury słowiańskiej jak i skandynawskiej, które ukształtowały go jako artystę.