Little Simz wraca do Polski! Młoda brytyjska raperka wystąpi 9 października w warszawskich Hybrydach. Bilety trafią do sprzedaży w najbliższy piątek, 5 kwietnia o godzinie 10:00.


W jednej z piosenek ze swojego nowego albumu „GREY Area”, Little Simz śpiewa o sobie „I’m a boss in a fucking dress” – trudno się z tym nie zgodzić. W wieku 25 lat może pochwalić się 3 albumami, kilkoma EPkami i mixtape’ami, które ukazały się sumptem jej wytwórni AGE: 101 Music. W tym czasie studiowała także na londyńskim Westminster Kingsway College.

To obecnie jedna z najciekawszych postaci sceny hip-hopowej. Jej styl to eksperymentalne, elektroniczne bity połączone z szybkim rapem. Na „GREY Area” znajdziemy surowe i ciężkie brzmienia w otwierających album utworach „Offence” czy „Boss”. Kolejne jest „Selfish” – dużo bardziej melodyjne. Na płycie pojawiają się też gościnne występy – Cleo Sol, Little Dragon czy Michaela Kiwanuki.


U Little Simz, tak samo ważne jak muzyka, są teksty. Na najnowszym albumie przewijają się sprawy obecne w życiu chyba każdego młodego człowieka – wątpliwości co dalej, poczucie samotności, zdanie tylko na siebie. Wszystko w charakterystyczny dla Little Simz, prosty sposób. Nie zapominajmy o jej dobitnym języku, pewności siebie, ale też ogromnym dystansie. Tak powstały „Therapy” czy „Pressure”.

Little Simz
Warszawa, Hybrydy | 09.10.2019, godz. 20:00
Cena biletów:
75 zł (przedsprzedaż) // 90 zł (w dniu koncertu)
Miejsca zakupu: www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.biletomat.pl, www.empikbilety.pl, www.goingapp.pl, www.goout.net oraz sklepy sieci Empik, Media Markt.