Już 14 marca w poznańskiej Meskalinie rozpocznie się mini trasa jednej z najciekawszych wokalistek młodego pokolenia – Oly. 

Koncerty promować będą wydany jesienią album „Rzeczy których nie mówię kiedy jestem dorosła”, z którego pochodzą single „Mapa naszych miejsc” i „Zniknę zniknę” nagrany razem ze Smolikiem. Album jest niezwykle barwny i dotyczy to zarówno podstawowej warstwy, jaką jest muzyka – niezwykle różnorodna i wielowątkowa, pełna dynamicznych, zróżnicowanych emocjonalnie i produkcyjnie kompozycji, oprawionych zarówno w ramy śmiałej, kreatywnej aranżacji, jak i wyjątkowej oprawy graficznej.


Oly. (Aleksandra Komsta), to 24-letnia piosenkarka i autorka tekstów. Obdarzona nieprzeciętną wrażliwością i talentem kompozytorskim. Pochodzi z Nałęczowa, a obecnie mieszka i studiuje w Poznaniu. W 2015 roku, za pośrednictwem wytwórni Nextpop, ukazał się jej debiutancki album „Home”, który promowały single „Afterlife” oraz „The Loneliest Whale On Earth” nagrany z udziałem Low Roar. Do utworu „Growing Young” postał teledysk, który zdobył nominacje na wielu prestiżowych, zagranicznych festiwalach, a podczas festiwalu SXSW (South by Southwest) w Austin, walczył z najlepszymi na świecie teledyskami takich gwiazd, jak Jay-Z, czy Capital Cities. Oly. występowała na wielu festiwalach pokroju Open’er czy Spring Break. Otwierała występy How To Dress Well i Lou Doillon, ponadto zagrała wspólną trasę z Low Roar. Na wiosnę wraca na trasę promować swój ostatni album!

Terminy koncertów:

  • 14 marca, Poznań, Meskalina
  • 23 marca, Warszawa, BARdzo bardzo
  • 13 kwietnia, Tczew, Warsztatowa Cafe
  • 14 kwietnia, Wrocław, Stary Klasztor

Bilety dostępne są tutaj.