Ady Suleiman to 25-letni piosenkarz pop i R&B pochodzący z okolic Notthingham. W 2018 roku ukazał się jego, długo wyczekiwany przez wszystkich, album „Memories”. Na płycie usłyszymy połączenia R&B, jazzu, neo-soulu, funku i delikatnego głosu wokalisty.


„Memories” jest jednocześnie intymne i uniwersalne. Muzyk mówi wprost o swoich doświadczeniach – miłości, związkach, zmaganiu się ze zdrowiem psychicznym czy wątpieniu w siebie. Chce, aby ludzie uwierzyli w jego teksty, bo tylko w ten sposób mogą się do nich odnieść.

„Wiem, że odwaliłem dobrą robotę, kiedy fani przychodzą do mnie i mówią, że te piosenki do nich przemówiły” – komentuje Ady.

W swojej karierze koncertował z artystami takimi jak Michael Kiwanuka, Laura Mvula, Leon Bridges czy Lianne Le Havas. Płyta „Memories” została wydana przez Kartel Music Group, po tym jak Suleiman zrezygnował ze współpracy z Syco – częścią Sony Music, by móc w pełni decydować o kierunku, w który chce iść przy powstawaniu albumu.

Ady Suleiman
Warszawa, Hybrydy | 06.04.2019, godz. 20:00
Bilety:
49 zł (przedsprzedaż) // 60 zł (w dniu koncertu)
Do kupienia: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl, www.empikbilety.pl, www.goingapp.pl, www.goout.net oraz sklepy sieci Empik, Media Markt