Hau czyli Michał Kędziora, (nie)znany również jako Noiko, członek The Homelles Bandu oraz dawno zapomnianego Spoonboys. Zaczynał wieki temu w garażowych bandach, których nazw nawet on sam nie pamięta. Współtworzył również, wraz z Michałem Fertem, nu-soulowy duet Hau_Mikael, gdzie odpowiedzialny był za bity.

Współpracuje z Warsaw Electronic Festiwal, w ramach którego występował m.in. w ramach Laptop orchestra, improwizując m.in. w Narodowej Galerii Sztuki Zachęta. Koncertuje w kraju i zagranicą. Opublikował m.in. podwójny winyl w nowo-brzmieniowej warszawskiej U Know Me Records.

Zajmuje się również grafiką, jest twórcą analogowych kolaży oraz prac video, tworzył muzykę do pokazów młodych polskich projektantów, m.in. Jarosława Ewerta, jak również wraz z The Homelles Band ułożył i grał na żywo muzykę do sztuki Poradnik dla bezdomnych na podstawie utworów Eugeniusza Tkaczyszyna-Dyckiego, wystawianym przez łódzki offowy teatr Napięcie.

Jak o EPce mówi twórca:

Utwory z EPki powstały ponad 5 lat temu i jako playlista na Soundcloudzie służyły mi do poszukiwań raperów do kolaboracji. Ale zawsze się to jakoś rozmywało, a to zaklepywali beat na później i zapominaliśmy o sprawie, a to nie pasował mi jakiś wers w tekście itp. No i w międzyczasie zmieniła się w polskiej rapgrze optyka, teraz właściwie raperzy to bardziej słabi wokaliści na autotunie, więc ten materiał zupełnie nie przystaje do niczego :-)