Hiszpańska wokalistka Rosalía zaprezentowała nam klip do „De Aquí No Sales”. Za jego reżyserię odpowiada Diana Kunst i Mau Morgó.
Kawałek ten to kolejny singiel z wydanego pod koniec zeszłego roku albumu „El Mal Querer”.

„De Aquí No Sales (Cap.4: Disputa)” to moja ulubiona piosenka na tym albumie, a video tylko wzmacnia odbiór, tak jak żadne inne wideo nie zrobiło tego w projekcie” – powiedziała Rosalía. „Kręciliśmy to z pasją w chłodne dni, ale było warto! Chciałbym podziękować wszystkim, którzy kochają moją muzykę, czuję ją teraz bardziej niż kiedykolwiek, a to napełnia mnie wdzięcznością”.


„El Mal Querer” to album hiszpańskiej wokalistki Rosalíi, którym artystka zwróciła na siebie uwagę miłośników muzyki na całym świecie. To niespotykana dotychczas fuzja brzmień, na którą składa się zarówno unikalny styl muzyczny, jak i przełomowa warstwa video. 24-letnia wokalistka i twórczyni tekstów łącząc klasyczne formy flamenco i nowoczesną, wielkomiejską muzykę stała się czołową artystką młodego pokolenia w Hiszpanii. Posiada przy tym stale rosnącą rzeszę fanów na całym świecie.

Album w całości skomponowany we współpracy ze hiszpańskim muzykiem El Guincho, artystą znanym między innymi z utworów „Bombay” i „Novias”. Krytycy muzyczni bardzo ciepło przyjęli najnowsze dzieło Rosalii wskazując, że jest to najbardziej wyczekiwane i wpływowe wydawnictwo muzyki latynoskiej tej jesieni. Teledyski do singli promujących krążek: „Malamente” i „Pienso En Tu Mirá” zostały szybko zauważone i docenione przez największe gwiazdy światowej muzyki: Pharrella Williamsa, Khalida, J Balvina, Juanesa czy Romeo Santosa, którzy chwalili się nowym odkryciem na swoich fanpage’ach. 

Młoda Rosalia już wcześniej potwierdziła ogromny potencjał jaki drzemie w jej nietuzinkowym stylu i brzmieniu otrzymując w 2017 roku nominacje do „latynoskich Grammy” w kategorii Najlepszy Debiut Roku za swój pierwszy album „Los Angeles”. Nowy album nominowany jest aż do 5 nagród w kategoriach: Album Roku, Utwór Roku, Najlepsze Wykonanie – Urban Music, Najlepszy Utwór Alternatywny oraz Najlepszy Teledysk Krótkometrażowy.