Kolejna nowość od India Arie. Artystka prezentuje lyric video do utworu “What If”. Utwór zwiastuje nadchodzący album „WORTHY”, który ma ukazać się w lutym.


India.Arie właściwie India Arie Simpson urodziła się 3 października 1975 roku w Denver w USA. Jej matka była piosenkarką. Otwierała koncerty między innymi Steviego Wondera i Ala Greena. Ojciec, Ralph Simpson, był koszykarzem i grał w NBA. India.Arie ma starszego brata o imieniu J’On.

India.Arie jest wokalistką i kompozytorką muzyki soul, producentką muzyczną, gitarzystką oraz flecistką. Zdobywczynią nagród Grammy w kategoriach soul i R&B. 

Od wczesnych lat życia przejawiała niezwykłe zdolności muzyczne. Rodzice zachęcali ją, by rozwijała się w tym kierunku. Uczyła się więc gry na instrumentach podczas nauki w Denver, lecz jej pasja do gry na gitarze narodziła się podczas nauki w Savannah College Of Art And Design, gdzie uczyła sie tworzenia biżuterii. Wtedy też odnalazła sposób pisania, komponowania i wykonywania piosenek, oparty na własnych uczuciach i wewnętrznych przeżyciach. – Kiedy zaczęłam sięgać w głąb własnej wrażliwości, zaczęłam lepiej rozumieć ludzi. Było to spowodowane pisaniem piosenek – napisała w notce prasowej do płyty “Acoustic Soul”