Z okazji zbliżających się świąt, zespół Why Bruce w składzie Kashia Socha – wokalistka oraz Krzysztof Grabań – producent muzyczny, przygotował dla swoich fanów cover wszystkim dobrze znanej, świątecznej piosenki „Santa Baby”.

Utwór „Santa Baby” został napisany w 1953 roku przez Joan Javits i Philipa Springera, a w oryginalnej wersji śpiewała ją Eartha Kitt. Świat i artyści pokochali ten utwór, czego dowodem są jego covery wykonane między innymi przez Madonnę (1987), Kylie Minogue (1997), Arianę Grande (2013).

Aranżacja „Santa Baby” stworzona przez Why Bruce przywodzi na myśl klasykę świątecznego klimatu rodem z amerykańskiego filmu, w którym główną rolę mogłaby zagrać Marilyn Monroe. Ponadczasowy utwór połączony z sensualnym wokalem Kashi Sochy występującej w klipie w zjawiskowej stylizacji przygotowanej przez Ewę Michalik i makijażu oraz fryzurze wykonanej przez Weronikę Bancewicz, to jeden z piękniejszych obrazów, jaki zobaczycie podczas tegorocznych świąt.

Why Bruce porusza się w stylistyce pop/rap/chill wave, zarówno po polsku jak i angielsku, dzięki inspiracjom zaczerpniętym od gwiazd światowej sławy, takich jak Ariana Grande, Doja Cat czy Tommy Genesis. Premiera debiutanckiego singla „Ogień” odbyła się 23 listopada 2018 w Milk Studio Warsaw i natychmiast rozpalił on serca słuchaczy, a także zyskał uznanie Chilli Zet, gdzie wszedł na Playlistę a także był prezentowany w audycjach Gabi Drzewieckiej oraz Lekkość Bitu, prowadzonej przez Novikę.