Jarecki raczy nas kolejnym singlem z albumu “Za wysoko”. W sieci pojawiło się video do kawałka nagranego wspólnie z legendą polskiego hip-hopu Eldo. Zdjęcia do “Dystansu” zostały wykonane w Opolu, rodzinnym mieście wokalisty.

Producentem albumu jest DJ BRK, a recenzję płyty można przeczytać tutaj.

Jarecki to wszechstronnie uzdolniony wykonawca, który swoje pierwsze kroki w karierze stawiał współtworząc trzon zespołu „Kultórwa”. Grupa wydała parę dobrze przyjętych albumów, które zyskały liczne nagrody oraz studenckie wyróżnienia. Z inicjatywy jego kuzyna – Dj BRK – powstało studio Kurnik, w którym Jarecki pracował nad pierwszą solową płytą „Styldohwil”, łącząc na niej mieszankę różnych gatunków muzycznych, takich jak funk, rap, jazz czy reggae. Album dobrze przyjęty przez fanów zdobył w kraju rozgłos dzięki wysokiemu poziomowi producenckiemu oraz świetnym singlom. W międzyczasie Jarecki stał się laureatem nagrody im. Anny Jantar na 43 Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Doświadczenie zdobyte na licznych imprezach w całej Polsce, godziny ciężkiej pracy w studio oraz wrodzony talent pozwoliły Jareckiemu na stworzenie razem z DJ BRK drugiego albumu zatytułowanego „Mucha Nie Siada”, w którym wszystkie pozytywne aspekty poprzedniej płyty wracają ze zdwojoną siłą!

DJ BRK to uniwersalny producent, który z gracją i wdziękiem tworzy niestandardowe podkłady, a także rozchwytywany DJ oraz uzdolniony raper zaskakujący pomysłowością i niesztampowością w układaniu wersów. Na koncie ma tytuł Dwukrotnego Wicemistrza Polski w „Mistrzostwach ITF”, na który zapracował sobie wcześnie rozpoczynając karierę. Jego sety z pogranicza Old School Hip Hop oraz Funku robią furorę w klubach, a bity pojawiają się na podziemnych jak i mainstreamowych produkcjach. Oprócz talentu BRK posiada także profesjonalne studio muzyczne „Kurnik Studio”, w którym nagrywała czołówka polskich raperów oraz goście zza granicy. To wszystko sprawia, iż raper/producent/dj ma odpowiednie zaplecze do profesjonalnego tworzenia muzyki, na którą „Mucha Nie Siada”.