„Unfinished”, to pierwszy singiel zwiastujący drugie solowe wydawnictwo Huberta Tasa, którego premiera zaplanowana jest na początek 2019 roku.

Kompozycja utrzymana jest w klimacie dobrze znanego, jazz-hopowego stylu Huberta, w której nie zabrakło orientalnych sampli i kilku cięć cross- fadera. W utworze można usłyszeć dwóch muzyków zasilających zespół The Small Circle: wiolonczela – Justyna Korpas-Czarniecka i saksofon tenorowy – Kacper Krupa. Nad brzmieniem całości czuwał Michał Eprom Baj, a za projekt graficzny odpowiadali: Ogawa Lyu oraz Łukasz Waberski (Dobry Sztos).

Premiera singla odbyła się 22 listopada 2018 roku.

Utwór dostępny jest do odsłuchu lub pobrania na takich platformach, jak: Spotify, Tidal, Apple Music, Deezer, Amazon Music, iTunes, Soundcloud, Bandcamp, YouTube, Plus Music oraz Empik.

Hubert Tas, to producent, DJ, nauczyciel muzyki oraz kolekcjoner płyt winylowych – związany z muzyką od kilkunastu lat. Jest współautorem 4 albumów: „Passion, Music, Hip-Hop” (2011, z DJ-em Czarnym), „Time to Built” (2013, z DJ-em Czarnym), „Roots” (2015) oraz „Mechanism” (2016, z zespołem The Small Circle).

Na swoim koncie ma wiele sukcesów, jak chociażby wicemistrzostwo i II wicemistrzostwo świata DJ-ów IDA w kategorii Show (2011, 2016), a także brązowy i srebrny medal Mistrzostw Polski w tej samej kategorii (2014, 2017). Miał okazję koncertować w Polsce (m.in.. Spring Break i Męskie Granie z zespołem The Small Circle) oraz za granicą, m.in. na Tajwanie, Ukrainie, w Rosji, Francji, Czechach, Grecji czy Bułgarii.