Ewa Szlachcic jest utalentowaną wokalistką, kompozytorką i aktorką – wraca z nową płytą zatytułowaną „D.N.A.”. Krążek, który ma swoją premierę 16 listopada, promuje przebojowy singiel „HOLA HOLA” będący wynikiem współpracy z Patrycją Kosiarkiewicz, która jest autorka tekstu. Wokalistka debiutowała na rodzimym rynku muzycznym w 1. edycji The Voice of Poland oraz albumem wydanym z zespołem Way no way. Obecnie współpracuje z Teatrem Rampa, gdzie występuje w musicalu „Twist & Shout”.

www.youtu.be/CVInVI6rB18

„D.N.A.” to album na który zdecydowanie warto było zaczekać kilka lat. Ukazuje on artystkę w całkowicie nowej i odważnej odsłonie. Utwory znajdujące się na płycie to zapis przeżyć, doświadczeń związanych z podążaniem wokalistki własną drogą – nie tylko artystyczną, ale i życiową. W warstwie tekstowej wiele kobiet może odnaleźć tu fragmenty historii, z którymi mogą się identyfikować. Tworzą one opowieść o wzlotach, upadkach życiowych i miłosnych, które mogły się przytrafić każdemu z nas. W warstwie muzycznej „D.N.A.” zaskakuje przebojowym rytmem, pulsacją bitów, a przede wszystkim znakomitą produkcją muzyczną. Materiał został przygotowany przez topowych młodych producentów: Mikołaja Trybulca z Linii Nocnej i Piotra Gozdka.

Album można zakupić, m.in. tutaj.

To nie wszystkie niespodzianki, jakie usłyszymy w warstwie muzycznej albumu, spotkamy tu utwory m. in. fińskiego producenta – Jarana Hereida, Kovalczyka oraz Piotra Bogutyna i Filipa Kuncewicza, którzy współtworzyli wraz z Ewą Szlachcic „D.N.A.”. Album ma szansę zaskoczyć każdego, kto śledzi obecne trendy w światowej muzyce. Wydawcą albumu jest wytwórnia artCONNECTION music, z którą artystka związana jest od 2016 roku.