Słynna wokalistka i jedyna w swoim rodzaju gwiazda pop-kultury Mariah Carey wydaje długo oczekiwany album studyjny!

“Caution” zawiera znane wcześniej utwory “With You” i “GTFO” a także “The Distance” [feat. Ty Dolla $ign]. W tym utworze Carey ponownie rozwija skrzydła – filmowy klimat utworu i ikoniczny refren przynoszą kolejny hit w karierze wokalistki. Dodatkowo zwrotki tytana R&B z Zachodniego Wybrzeża – Ty Dolla $igna – tworzą idealny kontrapunkt wobec ogromnej potęgi głosu Mariah.

Album “Caution” artystka zapowiedziała wstępnie wydając na początku października poprzedni singiel “With You”. Po raz pierwszy zaprezentowała go na American Music Awards świetnym występem, który rewelacyjnie przyjęty został przez fanów i media (magazyn People: “Carey powaliła całą salę na kolana”, serwis Vulture “Mariah zaprezentowała się w swojej najlepszej formie”. Przed “With You” artystka zaskoczyła swoich fanów kontrowersyjną balladą “GTFO”, w którym obok najlepszego od dawna wokalu pokazała swoje dowcipne, lekko ironiczne oblicze.

Mariah Carey to najlepiej sprzedająca się wokalistka na świecie, mająca na koncie ponad 200 milionów sprzedanych płyt i 18 (z czego aż 17 napisanych przez siebie) hitów ze szczytu listy Billboard Hot 100. Ostatnia płyta artystki “Me. I Am Mariah… The Elusive Chanteuse” ukazała się w 2014 roku.

Album można zakupić, m.in. tutaj.