Już tej jesieni muzyczne serca słuchaczy rozgrzewała seria dziesięciu wyjątkowych koncertów pod znakiem Natalii i Pauliny Przybysz. Na wspólnej trasie koncertowej artystki zaprezentowały publiczności swoje solowe albumy – „Światło Nocne”, „Chodź Tu!” oraz niezapomniany wspólny finał.

Podczas finałowego koncertu w warszawskim klubie Palladium nie mogło zabraknąć znakomitych gości oraz tego za co pokochaliśmy Siostry Przybysz – utworów Sistars.

Na samym początku koncertu, Natalia, która rozpoczynała wieczór powiedziała głośno – „Nie będzie Sutry”. Jak powiedziała, tak Siostry zrobiły. „Sutry” zabrakło, jednak mogliśmy usłyszeć, m.in. „Inspirations” w znakomitej, nowej aranżacji, „Synu” wykonanego z Kayah oraz „Spadaj”. To nie koniec niespodzianek… na bis dziewczyny wykonały „Doo-Wop (That Thing)” Lauryn Hill.

Jeśli chodzi o resztę gości… Na scenie mogliśmy zobaczyć rodziców Sióstr, którzy wspólnie z Natalią wykonali „Dzieci malarzy”. Jednak największe owacje otrzymał gość Pauliny – Dawid Podsiadło, który wspólnie z młodszą siostrą wykonał „Drewno” z albumu „Chodź Tu!”.

Wieczór wypełniony mnóstwem wspomnień… Było pięknie. Sprawdźcie zdjęcia.