„Who R U?” to kolejna piosenka zwiastująca trzeci album Anderson. Paak pt. „Oxnard”. Na płycie znajdzie się 14 utworów, a wśród nich featuringi z takimi artystami jak J. Cole, Snoop Doog, The Game, Pusha T, BJ the Chicago Kid czy ScHoolboy Q.

Premiera krążka planowana jest na 16 listopada.

Brandon Paak Anderson, znany pod pseudonimem Anderson .Paak to amerykański piosenkarz, raper i producent z kalifornijskiego Oxnard. Muzykę zaczął tworzyć już jako nastolatek w swojej sypialni. Jego pierwsze publiczne wystąpienia miały miejsce w jego lokalnym kościele, gdzie występował jako bębniarz.

W 2012 jako Breezy Lovejoy wydał swój pierwszy album o nazwie „O.B.E. Vol 1”, a także uczestniczył w programie American Idol jako bębniarz jednej z uczestniczek.

W 2013 roku wyprodukował i nagrał EP „Cover Art”, które zawierało wyłącznie covery. Inspiracją do tworzenia minialbumu byli znani biali artyści, którzy osiągali sukcesy w latach 50 ubiegłego wieku przez wykonywanie piosenek napisanych przez czarnych artystów R&B.

W 2014 roku, już jako Anderson .Paak, wydał swój album Venice, a w 2015 udzielał się na sześciu piosenkach na pierwszym od jedenastu lat albumie Dr. Dre, „Compton”, a także na „The Documentary 2” The Game’a. Dyskografię artysty zamyka wydany na początku 2016 roku, wysoko oceniany przez krytyków album „Malibu”.