David Garrett wraca do Polski świętować z fanami 10 rocznicę swojej kariery związanej z projektami crossover!

W ramach światowej trasy koncertowej „Unlimited – Greatest Hits – Live” związanej z promocją nowego albumu „Unlimited Greatest Hits” artysta wystąpi na jesieni 2019 roku z nowym spektakularnym programem w Krakowie, Łodzi i Gdańsku!

Od początku swojej kariery David Garrett nie ograniczał się do jednego stylu muzycznego. Stąd „UNLIMITED” („NIEOGRANICZONY”) jest czymś więcej niż tylko tytułem płyty i trasy, to jego osobista filozofia życiowa. Każdy kto zna Davida Garretta wie, że jego kreatywność jest nieograniczona. Dzięki swojej pasji do muzyki udało mu się nie tylko stworzyć melodie dla nowej publiczności, ale także w ramach muzyki klasycznej. Jego interpretacje rockowych hitów, takich jak „Purple Rain” czy „Smells Like Teen Spirit”, piękne wersje hymnów takich jak „Nothing Else Matters” czy „November Rain” oraz jego nowe intepretacje światowych hitów muzyki pop, takich jak ” Viva la vida „lub” Hey Jude „, a także aranżacje klasycznych melodii, takich jak” 5th „Beethovena czy” Clair de Lune” Debussy’ego, dostarczają słuchaczom niezapomnianych doznań i porywają tłumy.

Po swoich słynnych koncertach „EXPLOSIVE LIVE” w 2016 i 2017 roku David Garrett wraca do Polski z nowym programem.

Bilety na trasę „Unlimited – Greatest Hits – Live” trafią do sprzedaży 9 listopada – dostępne będą na stronie www.eventim.pl oraz we wszystkich punktach sprzedaży Eventim.

„Niezwykle cieszę się z trasy” UNLIMITED – GREATEST HITS – LIVE „2019 i bardziej niż kiedykolwiek chcę zabrać moich fanów w ekscytującą podróż muzyczną” – mówi David Garrett. „Wraz z moim zespołem, moimi przyjaciółmi i fanami chcę świętować muzykę i ostatnie dziesięć lat.”

W ciągu ponad dekady swojej międzynarodowej kariery David Garrett prześcigał sam siebie w ilości zagranych koncertów i sprzedanych biletów. Trasa „EXPLOSIVE LIVE” to ponad 400 000 biletów sprzedanych w 20 krajach. Paganini wśród gwiazd muzyki pop i Jimi Hendrix wśród skrzypków, David Garrett to „Diabelski skrzypek” naszych czasów, międzynarodowa gwiazda, która zaciera granice między Mozartem i Metalliką. Odnajduje się w każdej muzycznej roli, wykonuje najbardziej zawiłe kompozycje klasyczne z najlepszymi na świecie dyrygentami i orkiestrami, gra najbardziej znane hity muzyki pop na stadionach. Podziwiany przez miliony fanów na całym świecie, David Garrett sprzedał dotąd kilka milionów biletów na swoje koncerty i zdobył 24 Złote i 16 Platynowych Płyt w miejscach tak różnorodnych jak Hongkong, Niemcy, Meksyk, Tajwan, Brazylia, Singapur i wiele innych. Łączy charyzmę rocka z rodzajem wrodzonej wirtuozerii spotykanej tylko u najlepszych instrumentalistów naszych czasów.

Nie przegap ekscytującego wieczoru z Davidem Garrettem i jego zespołem!

Dzięki „Unlimited – Greatest Hits – Live” będziesz świadkiem nie tylko wyjątkowego, rocznicowego programu, ale także usłyszysz najlepsze rockowe melodie, ballady i oczywiście odrobinę wykwintnej muzyki klasycznej. Nie wahaj się, zdobądź bilety na show roku!

David Garrett & HIS BAND – „UNLIMITED – GREATEST HITS – LIVE” World Tour 2019

  • 04.10.2019 – Kraków Tauron Arena Kraków
  • 05.10.2019 – Łódź Atlas Arena
  • 06.10.2019 – Gdańsk Ergo Arena