Dwa lata po wydaniu świetnie przyjętej debiutanckiej płyty „For All We Know”, NAO powraca z nowym albumem „Saturn”!

Wychowanej we wschodnim Londynie Nao śpiewa na „Saturnie” o dojrzewaniu, zmianach, docenianiu dorosłości i dostrzeżeniu naiwności, która jest nierozłączną cechą młodości. To celebracja nowych możliwości oraz szansa do refleksji.

Premier albumu już 26 października!

„Moi przyjaciele opowiadali mi o koncepcji powracającego Saturna. To teoria, według której Saturnowi zajmuje 29 lat, by wykonać jeden pełny obieg orbitalny, a jest to planeta szczęścia i pomyślności. A więc gdy masz mniej więcej 29 lat, między 27 a 32. rokiem życia, coś wielkiego się wydarza. Nagle budzisz się i zastanawiasz się na przykład, co robisz w związku, w którym jesteś odkąd masz 20 lat, albo czy obecna praca daje ci satysfakcję. Chcesz przemyśleć wszystko na nowo, łącznie z rzeczami, których nauczyli cię rodzice lub ideami, w które wierzysz. To tak jakby zrzucić starą skórę, i to potrafi być bolesne”.

Na „Saturnie” Nao jest odważna, chętna do eksperymentów i popychania rzeczy do przodu. To album złożony i wewnętrznie skomplikowany, ale naładowany optymizmem, dzięki czemu jest dziełem prawdziwie ponadczasowym. To płyta o ponownym narodzeniu oraz szukaniu swojej duszy.

Album promują single „Another Lifetime” i „Make It Out Alive” ft. SiR.

nao-saturn-b-iext53317004

Tracklista: 1. Another Lifetime // 2. Make It Out Alive (feat. SiR) // 3. If You Ever // 4. When Saturn Returns (Interlude) // 5. Saturn (feat. Kwabs) // 6. Gabriel // 7. Orbit // 8. Love Supreme // 9. Curiosity // 10. Drive and Disconnect // 11. Don’t Change // 12. Yellow of the Sun // 13. A Life Like This