Ten rok może być przełomowy dla pochodzącej z nowojorskiego Brooklynu Madison McFerrin! Amerykanka doczekała się dużego tekstu w prestiżowym magazynie Pitchfork, który ogłosił „Madison sprawia, ze a’capalla znowu jest cool, jesienią Madison wystąpi też na dwóch edycjach Pitchfork Festival: w Nowym Jorku i Paryżu.

W Europie znalazła takich opiniotwórczych fanów jak Gilles Peterson czy Jamie Cullum, którzy regularnie puszczają jej piosenki w swoich radiowych audycjach BBC.

Wokalistka idzie śladami swojego legendarnego ojca oraz uzdolnionego brata (ostatnio w składzie R+R Now) i na koncertach, a także na dwóch EPkach: „Finding Foundations Vol 1/ Vol 2” udowadnia jak wszechstronnym i niezwykłym instrumentem może być ludzki głos. Muzyka Madison to jednak nie tylko wspaniałe popisy wokalne, ale też smak, klimat, znakomite kompozycje.

Wszystko wskazuje na to, że kariera młodej McFerrin nabiera rozpędu – tym bardziej cieszy zatem, że w listopadzie będziemy mieli okazję usłyszeć Amerykankę na dwóch klubowych koncertach: w Warszawie i Poznaniu.

Początkowo, artystka miała wystąpić w warszawskiej Kulturalnej, jednak z przyczyn niezależnych od organizatora, miejsce zostaje zmienione na Jasną 1.

Jak możemy przeczytać:

“Z przyczyn od nas niezależnych zmienia się miejsce koncertu.
Z Cafe Kulturalna koncert zostaje przeniesiony do pobliskiego klubu Jasna 1 Zmianie ulega także godzina koncertu. Występ Madison rozpocznie się o 20.30.”

Bilety dostępne na Biletomat.pl i Empikbilety.pl.