Brytyjska piosenkarka i aktorka Rita Ora wreszcie zapowiedziała drugi album studyjny. “Phoenix” ukaże się 23 listopada 2018 roku, a od piątku fani artystki mogą się cieszyć jej nowym singlem “Let You Love Me”.

www.youtu.be/XCQK6LmhYqc

Rita Ora odbyła właśnie wspaniałą trasę koncertową, doczekała się wielkiego przeboju (“Your Song”), zaś liczba odsłuchów jej piosenek w streamingu przekroczyła 1,3 mld! Miała okazję nagrać singla z Aviciim (“Lonely Together”) oraz współpracować z Liamem Paynem w utworze “For You”, który znalazł się na ścieżce do “Nowego oblicza Greya”. Należy też wspomnieć o hymnie kobiet “Girls” nagranym z Cardi B, Bebe Rexhą i Charli XCX. Wszystkie wymienione przeboje z ostatnich miesięcy znajdą się na zapowiedzianej na listopad płycie “Phoenix”.

Rita Ora Phoniex cover

Album jest owocem prawdziwej miłości i bardzo mi zależało na tym, aby wszystko na nim było zrobione tak, jak sobie wymarzyłam – mówi Rita Ora.

Rita sprzedała do tej pory 7 mln singli. Tuzin z nich znalazło się w Top 10 notowań, pięć pokryło się platyną i tyle samo złotem. Debiutancka płyta “Ora” z 2012 roku zdobyła szczyt brytyjskiego notowania i uzyskała na Wyspach status platynowej.