Natalia Safran i Mikołaj Jaroszyk to muzyczne poznańskie rodzeństwo, o którym od dawna słychać w międzynarodowym świecie muzyki, a najczęściej w Hollywood. Ich przeboje szturmują szczyt Billboardu („All I Feel Is You Dance Remix”), ich muzyka remixowana jest przez wziętych światowych DJ-ów (DJ Sandy Rivera, DJ Cajjmere Wray), a ich piosenki słyszymy na ścieżkach dźwiękowych największych hollywoodzkich produkcji filmowych („Flatliners”, „The Choice”, „Hours”, „Anna”, „New in Town”).

Tym razem jednak Natalia i Mikołaj zaskoczą nas bardziej niż zazwyczaj swoimi najnowszymi rolami: dziś firmują nowy projekt muzyczny – The Forevers, piosenką „Frederique”, która bardziej przypomina klimaty francuskiej Nowej Fali niż ich dotychczasowe charakterystyczne brzmienie określane jako 'rocker chill’. Natalii zaś nie rozpoznacie po wyglądzie wcale kiedy pojawi się na wielkim ekranie w nowej amerykańskiej superprodukcji „Aquaman”. Gra w niej bowiem władczynię podwodnego królewstwa (Fisherman Kingdom), a film przenosi na ekran słynną postać podwodnego superbohatera komiksów DC Comics, w epickiej przygodzie produkcji Warner Bros wchodzącej do kin już w tę Gwiazdkę.

Oficjalny trailer, a w nim migawka nowego wcielenia Natalii jako królowej najpiękniejszego z podwodnych mocarstw, Fisherman Kingdom, ujawniony został kilka dni temu na słynnym San Diego Comic-Con i już w pierwszy weekend pobił rekordy oglądalności.

Natalia Safran występuje we wspaniałej obsadzie u boku Nicole Kidman, Willem’a Defoe, Jasona Momoa’y („Gra o tron”, „Liga sprawiedliwości”, „Batman vs Superman: Świt sprawiedliwości”), byłej żony Johnny Deppa Amber Heard i Dolpha Lundgrena, a reżyserem filmu jest legendarny James Wann („Szybcy i Wściekli”, „Piła”, „Naznaczony”, „Obecność”, „Annabelle”). Nasza rodaczka jest tu władczynią królestwa artystów wraz z mężem, Fisherman King’iem, granym przez znakomitego Djimona Hounsou („Armistead”, „Strażnicy Galaktyki”, „Krwawy Diament”).

A wracając do „Frederique”, to pierwszy singiel The Forevers, zespołu, który jest nowym muzycznym wcieleniem duetu Natalii Safran i Mikolaja Jaroszyka.

The Forevers to ich najbardziej osobisty do tej pory projekt.

Singiel „Frederique” to wspólczesna muzyczna podróż w filmowy świat francuskiej Nowej Fali, a klip do niego zainspirowany jest stylem i klimatem Kaliforni lat ’70. Nakręcony na plażach i uliczkach legendarnej Venice Beach emanuje wakacyjną atmosferą pełną dobrych wibracji w stylu retro i ciepłych kolorów.

Fani amerykańskiej popkultury odnajdą w nim ikoniczne miejsca: m.in słynne Muscle Beach czyli najsłynniejszą na świecie siłownię pod gołym niebem, rozsławioną przez Arnolda Schwarzeneggera, tu na plaży Jim Morrison z Rayem Manzarkiem postanowili założyć The Doors, to tu urodził się Zac de la Rocha, wokalista Rage Against The Machine.