Wszystko wskazuje na to, że wielkimi krokami zbliża się premiera pierwszej solowej płyty Normani, wokalistki znanej z grupy Fifth Harmony. Owocem przygotowań ma być piosenka z Samem Smithem, którego 22-latka zaprosiła do studia nagraniowego.

W ostatnim czasie, Normani dzięki współpracy z Khalidem, podbija listy przebojów utworem „Love Lies”. Tempo w jakim rośnie zainteresowanie jej solowym projektem jest imponujące. Smaczku dodaje lista gości, którzy zawitali to studia nagraniowego, gdzie pracuje nad swoim debiutem. W ciągu ostatnich kilku miesięcy, rodowita Nowoorleanka gościła takie gwiazdy, jak Stargate, Danja i Missy Elliott.

Teraz okazało się, że jej ostatnia twórcza współpraca dotyczy również Sama Smitha. Żarliwy fan Fifth Harmony, Smith od dawna wyrażał swoją miłość do wszystkich pań z 5H, czego dowodem ma być utwór nagrany z Normani. Nieoczekiwana, ale ekscytująca para!

Już dawno solowemu debiutowi nie towarzyszyły tak duże emocje związane już samą listą osób zaangażowanych w powstawanie płyty. Niecierpliwie czekamy na efekty!

Studio vibes ❤️ @normani @samsmithworld

Post udostępniony przez S10 Entertainment (@s10)