W oryginale Numer Raz i Sistars, na płycie “Albo Inaczej 2″ Krzysztof Zalewski. Z chilloutowego klasyka, do emocjonalnej ballady. Tak prezentuje się kolejny utwór z drugiej odsłony projektu Albo Inaczej, na którym polscy wokaliści śpiewają najpopularniejsze hip-hopowe utwory sprzed lat.

„Chwila” jest już dostępna na YouTube!

Już w najbliższy weekend Albo Inaczej 2 usłyszymy na żywo na nowym białostockim festiwalu New Pop. Oprócz zespołu pod kierownictwem głównego aranżera płyty Mariusza Obijalskiego, wystąpią Natalia Nykiel, Sokół, Justyna Święs, Monika Borzym i Te-Tris!

O Albo Inaczej:

W 2015 w pionierski sposób połączyli odległe pokolenia polskiej muzyki. Na jednym krążku, a później na jednej scenie spotkali się m.in. Krystyna Prońko, Ewa Bem, Zbigniew Wodecki, Pezet, Kaliber 44 czy Eldo. Legendy krajowej estrady wyśpiewały kultowe hip-hopowe utwory z przełomu wieków. Teraz projekt Albo Inaczej doczekał się kontynuacji!

W maju ukazała się druga odsłona AI. Na płycie możemy usłyszeć Fismolla, Monikę Borzym, Natalie Nykiel, Justynę Święs, Rosalie., Darie Zawiałow, Igora z zespołu Bass Astral & Igo, Piotra Ziołę, Krzysztofa Zalewskiego, Mroza i Ralpha Kaminskiego! Podobnie jak przy pierwszej płycie artyści zaśpiewali teksty zaczerpnięte z klasyki polskiego hip hopu do muzyki, specjalnie na tę okazję skomponowanej przez Mariusza Obijalskiego.