Lekkie, zmysłowe brzmienia w połączeniu z wyjątkowym, nadwiślańskim klimatem – lokal Grunt i Woda zaprasza na jazzowe wtorki. Na scenie pojawią się między innymi Ania Rosochacka (Annie Ross), Piotr Bogutyn, Grzech Piotrowski, Joanna Kucharczyk, Tomasz „Żaba” Mądzielewski i Artur „Boo-Boo” Twarowski. Muzycy zadbają o wyjątkowy nastrój, zamieniając zwykłe wieczory we wspaniałą, muzyczną przygodę. To idealna propozycja nie tylko dla miłośników jazzu, ale dla wszystkich fanów chillowych dźwięków.

Wiosenno-lenie wieczory, nie tylko te weekendowe, zasługują na wyjątkową oprawę. Wtorki warto celebrować w nadwiślańskim lokalu Grunt i Woda, który proponuje jazzowe brzmienia w najlepszym wydaniu. Na kameralnej scenie pojawią się muzycy, którzy każdego słuchacza wprowadzą w prawdziwie chillowy nastrój. Kogo będzie można zobaczyć i posłuchać?

Harmonogram koncertów:

19 czerwca – Nick Sinckler // 26 czerwca – Mysteries Lab // 3 lipca – BossaNorkah // 10 lipca – Jazz Rap History // 17 lipca – Stopklatka // 24 lipca – Annie Ross – muzyka tła // 31 lipca – Joanna Kucharczyk Quartet // 7 sierpnia – 80’atak // 14 sierpnia – Grzech Piotrowski // 21 sierpnia – 4Way Quartet // 28 sierpnia – Annie Ross – muzyka tła

Najbliższy koncert:

Jazzowe koncerty na żywo to nie jedyny powód, dla którego warto odwiedzić to miejsce. Lokal Grunt i Woda może pochwalić się własnym, uprawianym ekologicznie ogrodem, klimatycznym wystrojem oraz znakomitą kuchnią, tworzoną przez Anną Klajmon. To Szefowa, która stawia na zapomniane smaki dzieciństwa, lokalność i proste, ale pełne smaku dania. Wśród jej propozycji coś dla siebie znajdą zarówno weganie, jak i mięsożercy. Na barze podawane są z kolei pyszne drinki i koktajle, a także wyborne wina oraz piwo. A to wszystko w duchu idei slow life.

Gdzie?

Bulwar Flotylli Wiślanej, między mostem Poniatowskiego, a Płytą Desantu. Otwarte codziennie od 10.00 rano do ostatniego gościa (wyjątkiem są poniedziałki, w które lokal jest czynny od godziny 13.00).

Więcej informacji o Grunt i Woda można znaleźć, tutaj.