Podczas zeszłorocznej edycji Ladies’ Jazz Festival w Gdyni wystąpiło ośmioro laureatów, z których jury postanowiło nagrodzić troje. Główną zwyciężczynią okazała się Judyta Pisarczyk, która w tym roku może już pochwalić się swoją własną płytą długogrającą, a na Ladies’ Jazz Festival 2018 swoim występem na głównej scenie Teatru Muzycznego w Gdyni rozpocznie festiwalowe koncerty – wystąpi 20 lipca przed samą Dee Dee Bridgewater!

Zgłoszenia do tegorocznej edycji konkursu organizatorzy przyjmują do 22 czerwca, chętnym do wzięcia udziału w Ladies’ Jazz Festival 2018 i do wystąpienia w przestrzeni Gdynia InfoBox radzimy więc się spieszyć.

Regulamin konkursu, informacje o sposobie zgłoszenia, nagrodach itp. dostępne są na stronie www.ladiesjazzfestival.pl oraz w wydarzeniach na profilu facebookowym Ladies’ Jazz.

Jury pod kierownictwem dyrektor artystycznej festiwalu, znakomitej jazzowej gwiazdy, Urszuli Dudziak również w tym roku ma nadzieję wybrać wspaniałe młode damy jazzu, które już za chwilę zawładną sercami fanów muzyki…