Mimo młodego wieku, wiele piosenek Adele już stało się klasykami, z którymi próbują zmierzyć się inni artyści. Tym razem jej utwory wykona niezwykle utalentowana wokalistka Patrycja Malinowska.

Patrycja została finalistką trzeciej edycji programu „Mam Talent”. W muzyce zakochana od zawsze, śpiewa od kiedy pamięta. Urodziła się by być na scenie.
W 2010 roku przebojem wdarła się do finału programu „Mam Talent”, w którym oczarowała jury, a widzów porwała swoją pozytywną energią śpiewając piosenkę „Mercy” z repertuaru Duffy. W 2015 roku nawiązała współpracę z DJ Adamusem. Owoc ich pracy, utwór „Keep Love Together”, znalazł się na płycie wydanej z okazji jubileuszu DJ.
Jej głos porusza każdego, kto ma okazję go usłyszeć – aksamitnie drapieżny wokal pełen ciepła rozpala duszę i ciało. Patrycja to jednak nie tylko niesamowity, charyzmatyczny głos. To przede wszystkim niezrównana osobowość. Ciepła, pogodna osoba, która w kontakcie ze sceną staje się drapieżną lwicą. Jej klubowe live acty można usłyszeć w klubach w różnych stronach Polski.

Zagrają: Patrycja Mali Malinowska – wokal // Pat Izert – instrumenty klawiszowe // Maciej Rejmentowski – gitara // Wojtek Miecznikowski – gitara basowa // Kamil Kukla – perkusja // Martyna Zając – chórek // Lena Romul – chórek

Tribute to Adele
Warszawa, Harenda | 27.05.2018, godz. 20:00
Wstęp: 40 zł/ ulgowy 35 zł
Bilety dostępne tutaj lub w klubie Harenda na godzinę przed koncertem.
Link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/1912662662142164/