Mieszanka jazzu, rocka i polskiego folku, takie energetyczne połączenie zaprezentuje Wojtek Mazolewski 2 sierpnia na Dużej Scenie PolAndRock Festival (dawnego Przystanku Woodstock).

Koncert projektu Wojtka Mazolewskiego na PolAndRock Festival, będzie okazją aby przypomnieć, że muzyka nie ma ograniczeń. Wojtek od lat łamie stereotypy, współpracując z artystami na pierwszy rzut oka reprezentujących zupełnie inne muzyczne światy.

2 sierpnia na dużej scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata połączą się trzy na pozór różne gatunki: jazz, rock i polski folk.

W niesamowitą muzyczną podróż zabiorą Was razem z Wojtkiem jego wyjątkowi goście Ania Rusowicz, John Porter, Wojciech Waglewski, Chór Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny. Jazzowego wyrazu doda występowi kwintet Wojtka Mazolewskie w składzie Joanna Duda, Marek Pospieszalski, Oskar Torok, Qba Janicki, Cyprian Baszyński i Piotr Chęcki.

Projekt będzie nawiązywał do ostatniej plyty Wojtka Mazolewskiego zatytułowanej “Chaos Pełen Idei”, która już pół roku po wydaniu uzyskała status Złotej Płyty.