Już 27 maja w Okęckiej Sali Widowiskowej odbędzie się 10. edycja wyjątkowego tanecznego widowiska – Up to Stage. To uczta dla wszystkich miłośników tańca estradowego, który w świetle reflektorów zaprezentują tancerze Egurrola Dance Studio. Motywem, który połączy wszystkie występy, będzie MIASTO i taneczna interpretacja frazy „Mam tak samo jak Ty, miasto moje a w nim…”

„Taniec jazzowy, broadway jazz, modern i contemporary to style, które od zawsze kojarzone są z teatrem tańca i musicalem. I choć przygotowanie tancerza do takiego spektaklu wymaga doskonale wyćwiczonego ciała, trzeba pamiętać też o emocjach, które drzemią w nim, gdy staje na scenie.” – mówi Agustin Egurrola – choreograf, właściciel szkół tańca Egurrola Dance Studio. „Niezwykłe emocje, światła reflektorów i pełna widownia – to wszystko daje tancerzom niepowtarzalną energię i motywację do dalszych treningów.” – kontynuuje.

Uczestnicy od kilku miesięcy przygotowywali się do występów pod czujnym okiem najlepszych choreografów: Marleny Bąk, Cezarego Borowika, Anety Bułki, Pawła Michno, Katarzyny Mieczkowskiej i Patrycji Nosiadek. Są wśród nich finaliści programów telewizyjnych, absolwenci zagranicznych szkół tanecznych, a także trenerzy zespołów, które mają na swoim koncie tytuły Mistrzów Świata i Europy. Prezentacje konkursowe oceniać będzie jury pod przewodnictwem Agustina Egurroli, a w przerwie od rywalizacji konkursowej widzowie będą mogli zobaczyć pokazy solistów i duetów.

Tego dnia w Okęckiej Sali Widowiskowej odbędzie się także Dziecięcia Gala Baletowa, w czasie której na scenie zaprezentują się najmłodsi tancerze Egurrola Dance Studio, tańcząc do muzyki znanej z najpiękniejszych baśni dla dzieci.

Program:

11:00 – Dziecięca Gala Baletowa // 18:00 – Up To Stage

Bilety w cenie 30 zł do nabycia w szkołach Egurrola Dance Studio oraz na godzinę przed spektaklem w kasie biletowej.

Więcej informacji na http://www.egurrola.com