Ariana Grande gościła ostatnio w programie The Tonight show starring Jimmy Fallon gdzie mogliśmy usłyszeć jej wersję takich utworów jak “Humble” Kendricka Lamara czy “God’s Plan” Drake’a. To jednak nie koniec…

Na potrzeby tego programu została wykonana nowa wersja “No Tears Left to Cry”. Wszystko to z gościnnym udziałem The Roots i Jimmiego Fallona. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie instrumenty na jakich ten utwór został wykonany, Nintendo Switch i karton.

Z innych rzeczy… jesteśmy ciekawi czy Ariana Grande odwiedzi nasz kraj w tym roku.

Najnowszy album Grande, pt. „Sweetener” ma ukazać się latem tego roku. W pracach nad albumem Arianę wspierał między innymi Pharrell. Na krążek trafią takie utwory jak „R.E.M.”, „The Light Is Coming”, „God Is a Woman” oraz intro „Raindrops”. Pierwszym oficjalnym singlem z albumu jest „No Tears Left to Cry”, który można było usłyszeć na żywo w programie Fallona. W jednym z segmentów Ariana zaśpiewała również „One Last Time”.

– Poświęciłam moją płytę osładzaniu trudnych chwil – oznajmiła wokalistka i dodała, że każdego 20. dnia miesiąca będzie prezentować fanom niespodzianki związane z nową płytą, pierwszą od czasu wydanej w 2016 „Dangerous Woman”.