Ulubienica polskiej publiczności – ZAZ, zagra 22 lutego 2019 na warszawskim Torwarze i dzień później w Tauron Arena Kraków!

ZAZ, a właściwie Isabelle Geffroy przygodę z muzyką rozpoczęła w 2001 roku jako wokalistka grupy Fifty Fingers. Rok później kontynuowała karierę w innym już zespole, finalnie postawiła jednak na solową karierę, zaczynając od śpiewania w paryskich barach, kabaretach, ale również na ulicach – artystkę można było spotkać m.in. przy placu du Tertre.

Kariera artystki we Francji nabrała tempa w 2007 roku, po udziale w muzycznych konkursach ruszyła w mini-tour po Europie, a trzy lata później wydała debiutancki album „Zaz”. Dwa miesiące po premierze krążek pokrył się złotem we Francji, a singiel „Je veux” został wypromowany przez francuskie media jako przebój lata. W Polsce płyta uzyskała miano podwójnej platyny.

Od tamtej pory artystka wydała jeszcze dwa albumy studyjne („Recto Verso” z 2013 i „Paris” z 2014 roku) i grając kilkadziesiąt koncertów w Europie umocniła miano międzynarodowej gwiazdy.

www.youtube.com/watch?v=5ZDsCJ4rGD4

Obecnie artystka przygotowuje się do wydania nowego albumu, który planowany jest na koniec 2018 roku.

Na koncertach w Polsce możemy zatem spodziewać się zupełnie nowego materiału!

Generalna sprzedaż biletów startuje 22 maja o godz. 11:00.

Bilety dostępne będą w stałych punktach sprzedaży: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl oraz sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn. Zapraszamy!