Ms. Obsession i jej twórczość to elektroniczno–oniryczna opowieść muzyczna. Wokalistka, autorka tekstów, która również komponuje i produkuje muzykę, nie stroniąc od interesujących kolaboracji z co ciekawszymi producentami sceny elektronicznej w Polsce.

www.youtube.com/watch?v=ruOYJeCwPHU

Jej muzyczna działalność została niejednokrotnie doceniona: w 2013 roku została laureatką konkursu organizowanego przez Tricky’ego – legendy Massive Attack – stworzyła tekst i melodię jego muzyki. W marcu 2017 roku zakwalifikowała się do półfinału International Songwriting Competition organizowanego w USA.

Ten rok zaowocował również wygraną w ogólnopolskim konkursie zorganizowanym przez audycję “Będzie głośno” na antenie Cz wórki Polskiego Radia. Nagrodą w konkursie było wydanie jej autorskiego albumu “Manekin” przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia. Inspiracją dla powstania płyty była zarówno twórczość surrealistów jak i Davida Lyncha, czy Michaiła Bułhakowa. Swoje bogactwo brzmień album zawdzięcza współpracy z cenionymi producentami sceny elektronicznej w Polsce takimi jak: En2ak, Sotei, Teielte (Uknowme Records), ka-meal, Agim Dżeljilji czy Rafał Smoleń.

www.youtube.com/watch?v=zX-h-EpfWMU

Artystka gościła na antenie wielu rozgłośni ogólnopolskich takich jak: Jedynka, Trójka, Czwórka, RDC czy Radio Zet Chilli oraz w rozgłośniach regionalnych w całym kraju.

Ms. Obsession na scenie towarzyszą: Paulina Atmańska, Wojciech Sobura, Krzysztof Zagajewski.

Ms. Obsession
Warszawa, klub SPATiF (Al. Ujazdowskie 45) | 12 maja, godz. 20:00
FB: https://www.facebook.com/events/1833662333593445/