Agencja Follow The Step wraz z organizatorami Juwenaliów Gdańskich mają przyjemność zaprosić na wyjątkowe, 4-dniowe wydarzenie organizowane przez trójmiejskie samorządy studenckie i Miasto Gdańsk, podczas którego wystąpią takie gwiazdy jak Ella Eyre czy Chlöe Howl.

Juwenalia Gdanskie 2018

Juwenalia Gdańskie to największy festiwal studencki w Trójmieście i nieodzowny punkt w kalendarzu każdego studenta. Pierwszy raz w historii tego regionu, samorządy studenckie i Miasto Gdańsk jednoczą swoje siły, aby wspólnie zorganizować nowe, niepowtarzalne wydarzenie. 6 uczelni i 6 razy więcej atrakcji, przygotowanych nie tylko dla studentów, ale także dla mieszkańców Trójmiasta oraz gości odwiedzających te miejsce. Cztery dni wypełnione imprezami kulturalnymi, rozrywkowymi i sportowymi – a przede wszystkich koncerty gwiazd, jakich Gdańsk nigdy wcześniej nie gościł.

W ramach koncertów wystąpią m.in. Pezet, Organek i Kult, ale największymi gwiazdami wydarzenia będą niewątpliwie 2 brytyjskie artystki, czyli Ella Eyre – wokalistka o bardzo mocnym głosie, znana z nagranego z zespołem Rudimental kawałka „Waiting All Night”oraz Chlöe Howl – autorka takich tanecznych hitów jak „Rumour” czy „Paper Heart”.