Już 25 maja odbędzie się sklepowa premiera wyjątkowego wydawnictwa – Miuosh | Smolik | NOSPR. Album stanowi wynik współpracy uwielbiającego odważne muzyczne eksperymenty Miuosha oraz jednego z najwybitniejszych polskich producentów – Smolika, którzy połączyli siły na scenie katowickiego NOSPR-u.

Drugim singlem promującym płytę został utwór „Miasto Szczęścia” z gościnnym udziałem Natalii Grosiak.

W katowickim NOSPR-ze znane z repertuaru zespołu Bajm Miasto Szczęścia wykonane zostało w zaskakującej aranżacji, za którą odpowiada Smolik. Miuoshowi na scenie towarzyszyła eteryczna Natalia Grosiak, która ujęła publiczność swoją interpretacją utworu wykonywanego w oryginale przez Beatę Kozidrak. Całość okraszona została symfonicznymi dźwiękami orkiestry. To już drugi singiel promujący album MIUOSH I SMOLIK I NOSPR. Pierwszy – „Wizje”, z udziałem Piotra Roguckiego miał swoją premierę 26 kwietnia br.

Płyta MIUOSH I SMOLIK I NOSPR różni się od wcześniejszych dokonań przełamującego schematy myślenia o rapie Miuosha na scenie katowickiego NOSPR-u. Dzięki współpracy z mistrzem subtelnej elektroniki – Smolikiem – najważniejsze utwory w repertuarze rapera otrzymały rockowe i elektroniczne brzmienia, które dodatkowo połączone zostały z symfonicznymi dźwiękami orkiestry pod kierownictwem Jana Stokłosy. Współpraca spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony fanów muzyki, o czym świadczy fakt, że w 12 minut wyprzedały się bilety na wszystkie trzy koncerty w ramach projektu MIUOSH | SMOLIK | NOSPR.

Premiera sklepowa albumu stanowiącego wynik spotkania na katowickiej scenie odbędzie się 25 maja br. Obok Miuosha i Smolika będzie można na nim usłyszeć wielu znamienitych gości, którzy dołączyli do nich w Katowicach – Katarzynę Nosowską, Piotra Roguckiego, Natalię Grosiak, Keva Foxa i Kasię Kurzawską. Wydawnictwo promują single „Wizje” oraz „Miasto Szczęścia”. Na albumie znajdzie się 15 utworów.

Płytę można zamawiać już na stronie miuosh.com.