Jeśli chcecie usłyszeć największe przeboje George’a Michaela w wykonaniu fantastycznego wokalisty, Nicka Sincklera, to przyjdźcie 6 maja do klubu Harenda!

Nick Sinckler to amerykański wokalista. Jego artystyczna przygoda rozpoczęła się w Nowym Jorku. W poszukiwaniu nowych, muzycznych brzmień, po kilkuletniej podróży po Europie w 2007 r. przyjechał do Polski. Rodzimej publiczności dał się poznać uczestnicząc w znanym, telewizyjnym programie Fabryka Gwiazd. Tuż po programie Nick wydał singiel Feel This Love, który szybko trafił na listy przebojów. To jego głos słyszymy na intro w znanym programie muzycznym The Voice of Poland. Nick tworzy muzykę oraz współuczestniczy w wielu artystycznych projektach, np. współpracując z polskimi muzykami: Kayah, Natalia Kukulska, Wet Fingers, DJ Inox, MacLaro. Twórcza praca wspólnie z DJ Inox (DJ Inox feat. Nick Sinckler) owocowała muzycznymi hitami: I Like You czy Light Up The Night.

Kolejnym ważnym krokiem w jego artystycznym dorobku była realizacja projektu po polsku. Pierwszy singiel to cover znanego utworu Kayah “Na Językach”. Jego premiera odbyła się 21.06.2016 r. Od kilku tygodni dostępna jest również debiutancka płyta Nicka, całkowicie nagrana w języku polskim.

Rozgrywają: Nick Sinckler – wokal // Patuśka Zarychta – chórek // Marcin Pendowski – bas // Mariusz Kozłowski – sax // Miłosz Oleniecki – klawisze // Michał Sołtan – gitara // Marcin Jahr – perkusja

Wstęp: 40 zł/ ulgowy 35 zł
Bilety dostępne online lub w klubie Harenda na godzinę przed koncertem.