W sieci ukazało się pierwsze video ze wspólnego projektu Miuosha, Smolika i Orkiestry NOSPR. Nagranie odbyło się podczas wspólnych koncertów w dniach 10.02 i 11.02.2018 roku w sali koncertowej Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach.

Sprawdźcie jak brzmi nowa wersja “Wizji” z gościnnym udziałem Piotra Roguckiego.

Preorder płyty dostępny jest tutaj.

Spotkanie dwóch tak nietuzinkowych osobowości musiało zaowocować projektem niezwykłym, o czym świadczy fakt, że w 12 minut wyprzedały się bilety na wszystkie trzy koncerty w ramach Miuosh / Smolik / NOSPR. Kolaboracja ta różni się od wcześniejszych dokonań Miuosha na scenie katowickiego NOSPR-u. Raper oddał w ręce producenta swoje najważniejsze w dorobku utwory, a Smolik, wbrew oczekiwaniom wielu, wmieszał w nie wiele mocnych, rockowych i elektronicznych brzmień, które połączone zostały z symfonicznymi dźwiękami orkiestry pod kierownictwem Jana Stokłosy.

Wynikiem tego spotkania jest album, którego premiera sklepowa odbędzie się 25 maja br.

Obok Miusoha i Smolika będzie można na nim usłyszeć wielu znamienitych gości, którzy dołączyli do nich na katowickiej scenie – Katarzynę Nosowską, Piotra Roguckiego, Natalię Grosiak, Keva Foxa i Kasię Kurzawską.