“Liczę do 10” to drugi po “Burning Low” singiel, zapowiadający kolejny album Buslava. Ta dynamiczna propozycja, trafiła do streamingu w dwóch wersjach – radiowej i rozszerzonej z gościnnym udziałem RASa z Rasmentalism.

Teledysk powstał we współpracy z niezwykle zdolnym fotografem – Pawłem Wylągiem. Dużą inspiracją była tu Warszawa, której symbole i architekturę możemy zobaczyć nie tylko w klipie, ale też na okładce singla.

Jak mówi sam Buslav:

“Właśnie wylądowałem na Planecie Ziemia ;) Traf chciał ze wylądowałem w Warszawie, a nie w NYC, jak we wszystkich filmach.” Zapytany o komentarz do singla “Liczę do 10”, odpowiada – “nawet jeśli nie grasz w grę, nie znaczy, że ona się nie toczy”.

To najlepsza zapowiedź akcji promocyjnej singla #liczędo10, która od 27 kwietnia rozegra się we współpracy z Marquard Media na kanałach social media.

Debiutancki album Buslava był dwukrotnie nominowany do Fryderyków 2017 w kategorii Debiut Roku i Album Roku Pop, swoje miejsce znalazł także w promocji IV sezonu popularnego serialu TVN – “Druga Szansa”.