Po blisko czteroletniej przerwie Kimbra wydaje album „Primal Heart”, który wyprodukowała z laureatem Grammy Johnem Congletonem (m.in. Lana Del Rey, Nelly Furtado, Swans, Sigur Ros). Pierwszym singlem promującym nowe wydawnictwo jest „Top Of The World”. Drugą zwiastującą dzieło piosenką, jest utwór „Everybody Knows” (ponad 1 mln streamów na Spotify w nieco ponad miesiąc).

Współproducentem piosenki „Top Of The World” jest nie kto inny, jak Skrillex. Utwór to rasowy hymn, mający w sobie coś hipnotyzującego. Zbudowany na ciężkim basowym beacie. Skrillex brał również udział w powstawaniu innych utworów spośród 12 zawartych na płycie „Primal Heart”. Album będzie następcą płyty „The Golden Echo” z 2014 roku.

Przypomnijmy, że debiutancki album Kimbry „Vows” z 2011 roku dotarł do 14. miejsca listy „Billboardu” i pokrył się platyną w Australii oraz Nowej Zelandii. Jej światowa sława zaczęła się od wielkiego sukcesu piosenki Gotye „Somebody That I Used To Know”, w której zaśpiewała. Kawałek nagrodzono Grammy za „Piosenkę roku” oraz „Najlepszy utwór duetu lub grupy”.

Album można zakupić, m.in. tutaj.