Ady Suleiman – nowa gwiazda soulowej sceny brytyjskiej debiutuje albumem „Memories”. Płyta dotarła już na szczyt listy iTunes UK R&B/Soul chart. Wokalista wkrótce zaśpiewa też w Warszawie – 14 kwietnia wystąpi w roli supportu przed koncertem Anne Marie.

www.youtu.be/2KPKWE3GJlI

Ady od paru lat uważany jest za wielką nadzieję europejskiego soulu – jego pierwsze nagrania zrobiły ogromną furorę w internecie osiągając imponujący wynik ponad 100 milionów streamów! Wśród fanów Brytyjczyka znalazły się takie gwiazdy jak Chance The Rapper, Joey Bada$$, Michael Kiwanuka i Lianne Le Havas. Ady został też wyróżniony nagrodą „Breakthrough Act of the Year” przez Gilles Petersona – legendę BBC i uznanego „tastemakera”. Nic dziwnego, że za produkcję jego debiutanckiego albumu zabrali się najwięksi mistrzowie konsolety: Cassell The Beat Maker – współtwórca sukcesów Plan B czy Grades, znany ze współpracy z Dua Lipa, Bastille i Khalidem. Ady jest jednak autorem wszystkich kompozycji i tekstów z płyty, a także jej współproducentem.

Na pierwszy singiel z “Memories” wybrano piosenkę “Need Somebody To Love”, w którym fantastyczny soulowy głos Suleimana wybrzmiewa na tle delikatnych, jazzowych rytmów i dęciaków. Niedawno Suleiman wyprzedał koncert w prestiżowym londyńskim klubie Koko. W Warszawie zagra przed wielką gwiazdą Anne Marie i zapewne już wkrótce sam będzie wyprzedawał duże sale nie tylko na Wyspach. Płyta „Memories” jest już dostępna także w polskich sklepach.

A już 14 kwietnia, Ady Suleiman zagra w Warszawie jako support Anne Marie.

Album można zakupić, m.in. tutaj.