Koncerty projektu „Tribute to Michael Jackson” to symfoniczne widowiska, które w ciągu poprzednich edycji wypełniły niejedną salę koncertową w Polsce, i nie raz porwały publiczność z miejsc. Tym razem było podobnie.

Tradycyjnie już nieśmiertelne przeboje króla popu, w specjalnie przygotowanych aranżacjach, wykonali: Ania Dąbrowska, Piotr Cugowski, Kasia Cerekwicka oraz zespół Riffertone. Solistom towarzyszył band pod kierownictwem Jacka Piskorza oraz Chór Akademicki UAM. Podczas koncertu nie tylko nie zabrakło znanych już autorskich wersji takich hitów jak: „Man in the mirror” ,„Heal the World” czy „Dirty Diana”, ale pojawiły się również nowe utwory i zupełnie nieznane aranżacje!

Tych, którzy uczestniczyli w koncertach „Tribute to Michael Jackson” nie trzeba przekonywać, by ponownie się na nich pojawili: zadowoleni uczestnicy dotychczasowych koncertów tak oceniają wydarzenia: „Ci, którzy nie byli niech patrzą i płaczą, że nie byli i nie widzieli”, „Rewelacja! Pełen profesjonalizm i doskonała zabawa!”, „Koncert genialny”, „Zwariowałam”.

Michael Jackson to artysta, którego wielkość jest niezaprzeczalna. Wokalista, kompozytor, tancerz, multiinstrumentalista, niekwestionowany król popu i ikona popkultury oraz jedna z najważniejszych postaci w historii muzyki rozrywkowej. Takie piosenki jak „Thriller”, „Black or White”, „Billie Jean” czy „Man in the mirror” zna praktycznie każdy – i to właśnie te przeboje wypełniają projekt „Tribute to Michael Jackson”.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z koncertu, który odbył się 29 marca w warszawskim Teatrze Roma.

[flickr_set id=”72157667442624988″]