Poniżej wykaz najbardziej istotnych informacji praktyczno-organizacyjnych związanych z występem Emeli Sandé, który odbędzie się dzisiaj, tj. 22 lutego 2018 roku w ICE Kraków Congress Centre.

Rozpiska godzinowa: 19:15 – Otwarcie drzwi // 20:30 – Emeli Sandé

*godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu wyjścia na scenę, podejmuje sam artysta i jego management).

Wcześniej będzie można wejść do foyer ICE Kraków, by skorzystać z szatni oraz barów restauracyjnych.

Wejścia: Podczas koncertu będzie funkcjonować jedno wejście – wejście główne numer 1.

Parking: Centrum Kongresowe ICE Kraków dysponuje dwupoziomowym parkingiem podziemnym, który może pomieścić 335 samochodów. Koszt parkingu na czas koncertu to 15 zł. Bilet uruchamiany jest w systemie parkingowym półtorej godziny przed i po koncercie.

Zakup biletów w dniu koncertu: Będzie istniała możliwość zakupu biletów w dniu koncertu. Bilety będzie można nabyć bezpośrednio w kasie biletowej ICE Kraków przy wejściu nr 1, czynnej od godziny 14:00. Wejściówki będzie można również nabyć za pośrednictwem strony eBilet.pl oraz w salonach Empik na terenie całego kraju.

Wymiana biletów Empik: Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na to wydarzenie za pośrednictwem salonów Empik z poprzednią datą i miejscem koncertu (tj. 23 lutego, TAURON Arena Kraków), będą mogły już od godziny 15:00 wymienić na aktualne wejściówki. Punkt wymiany będzie znajdować się w punkcie informacji ICE Kraków przy wejściu numer 1.

Osoby niepełnosprawne: ICE Kraków posiada szereg udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Obiekt dysponuje odpowiednio oznaczonymi miejscami postojowymi na parkingu podziemnym. Można z niego dostać się bezpośrednio do foyer za pomocą wind. Windy zlokalizowane są również wewnątrz budynku. Pozwalają one na poruszanie się pomiędzy czterema poziomami foyer. Główne wejście do budynku (od strony ulicy Barskiej) obsługiwane jest przez dodatkowe drzwi działające na fotokomórkę, co ułatwia wejście do obiektu.

Gastronomia na koncercie: W przestrzeni ICE Kraków znajdują się punkty kawiarniano-barowe na dwóch poziomach foyer.

Palenie papierosów na koncercie: Podczas koncertu Emeli Sandé obowiązuje całkowity zakaz palenia.

Czego nie można wnosić na koncert?: Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video, wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, święcących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks) oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.

Aparaty fotograficzne: Do ICE Kraków zabrania się wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego, który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. Do obiektu można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki.

Szatnie: Otwarte będą wszystkie dostępne szatnie – bezpłatnie.

Bankomaty: Najbliższe bankomat znajduje się w Q-Hotel oraz w Park Inn Radisson (ok. 50 m).