Równo miesiąc temu Rosalie. zadebiutowała albumem „Flashback” jednogłośnie nazwanym kandydatem do płyty roku już w styczniu. Od dwóch lat konsekwentnie dzieli się swoją wizją R&B, gatunku, który na polski grunt przełożyć było do tej pory niezwykle ciężko. Rosalie. z pomocą 10 producentów, muzyków i Enveego, odpowiadającego za nagranie wokali, mix i mastering dokonała niemożliwego. „Flashback” to bardzo spójna mieszanka soulu, hip-hopu, czystej elektroniki i wyjątkowego flow charakterystycznego dla R&B, wyśpiewana w dwóch językach!

Przedstawiamy materiał, który stanowi najlepszy flashback do czasu, w którym materiał na płytę był domykany. Zabieramy Was do Quality Studio, gdzie Rosalie. nagrywała album i specerujemy po ulicach Poznania, spotykamy osoby blisko związane z procesem twórczym ale i od wielu miesięcy wspierające karierę Rosalie.. Zobaczcie co na temat „Flashback” i samej autorki do powiedzenia mają Gabi Drzewiecka, Ten Typ Mes, Ras czy Envee!

www.youtu.be/yZ1JkOOolWk

Płyta Flashback pojawiła się na rynku 19 stycznia nakładem Alkopoligamia.com. Do jej nagrania Rosalie. zaprosiła najciekawszych polskich twórców, którzy niestrudzenie definiują brzmienie rodzimej muzyki niezależnej i elektronicznej Na krążku usłyszymy m.in. Chloe Martini, Bitaminę, Moo Latte, Bartosza Kruczyńskiego a.k.a Pejzaż czy Hatti Vatti. Album do tej pory promują single „A Pamiętasz?” i „Królowa”.

FLASHBACK TOUR

Na przełomie lutego i marca Rosalie. będzie promować Flashback na trasie, która obejmie aż 10 miast!

23.02 – Kraków, Serce // 24.02 – Częstochowa, Rura // 01.03 – Wrocław, Stara Piwnica // 02.03 – Katowice, Królestwo // 03.03 – Lublin, Dom Kultury // 08.03 – Toruń, eNeRDe // 10.03 – Słubice, Prowincja/SMOK// 15.03 – Warszawa, Jasna 1 // 16.03 – Poznań, Tama // 17.03 – Opole, Miejsce X