Sara Jaroszyk, którą fani i recenzenci określają mianem zjawiskowej młodej wokalistki,  to artystka wszechstronna – śpiewa, tworzy muzykę, pisze teksty, tańczy. Jej najnowszy singiel zatytułowany „DNC” sukcesywnie podbija radiowe listy przebojów, a zmysłowy teledysk zyskuje coraz więcej internetowych odsłon.

Na początku roku młoda artystka podpisała swój pierwszy kontrakt fonograficzny i obecnie pracuje nad nowym materiałem na płytę. Jej producentem jest Bartek Mielczarek mający na swoim koncie m.in. współpracę z Brodką. Debiutancki album pt. „Światłocienie” będzie stylistycznie oscylował pomiędzy popem, soulem, R&B i elektroniką, które są słyszalne w nowych kompozycjach.

Jednym z singli zapowiadającym nowe wydawnictwo jest przebojowy utwór „DNC”.

Sara napisała do niego tekst zainspirowana książką Hermanna Hessego pt. „Wilk Stepowy”. Singiel promuje teledysk charakteryzujący się zmysłową choreografią opracowaną przez samą artystkę.

www.youtu.be/KlyhcgJQDms

Sara Jaroszyk udowadnia swoją muzyką, że na rodzimym rynku jest miejsce dla artystów tworzących świeże, wysublimowane brzmienia łączące R&B, soul oraz pop i nie ustępujące swoim poziomem światowym produkcjom. Wokalistka już od najmłodszych lat była związana z muzyką. Ukończyła szkołę muzyczną pierwszego stopnia w klasie fortepianu. Zafascynowana jest twórczością Alicii Keys, Jill Scott czy Beyoncé. Nowy album ukaże się w tym roku nakładem wytwórni artCONNECTION music.