7 marca 2018 roku na scenie klubu Stodoła z wyjątkowym koncertem wystąpi Grzegorz Turnau razem z zespołem.

Bilety na wydarzenie już dostępne w sprzedaży.

Sentymentalna podróż poprzez najbardziej znane piosenki takie jak „Znów wędrujemy”, „Cichosza” czy „Bracka”, której celem jest przedstawienie publiczności muzycznej drogi artysty i doprowadzenie do piosenek z najnowszej płyty.  Koncert współtworzony przez jednych z najlepszych, polskich muzyków takich jak: Robert Kubiszyn, Jacek Królik, Cezary Konrad czy Leszek Szczerba obfituje w wiele muzycznych niespodzianek nawiązujących do fascynacji i inspiracji muzycznych Grzegorza np. Billy Joela czy The Beatles.

Grzegorz Turnau będąc przewodnikiem publiczności prowadzi z nią dialog spełniając nierzadko jej oczekiwania dotyczące repertuaru. W zależności od emocji, które towarzyszą podczas koncertu zmienia się lista utworów wykorzystywanych przez Grzegorza. Dlatego każde spotkanie z widzami jest inne i niepowtarzalne. Każdy spektakl jest unikatowy.

W koncercie udział biorą: Grzegorz Turnau – śpiew, fortepian // Robert Kubiszyn/Łukasz Adamczyk – gitara basowa // Jacek Królik – gitary // Cezary Konrad – perkusja // Michał Jurkiewicz – skrzypce, keyboard, akordeon

Grzegorz Turnau
Warszawa, Klub Stodoła | 7 marca 2018, godz. 19:00
BILETY (MIEJSCA SIEDZĄCE): 99 PLN (kat. III), 129 PLN (kat. II), 149 PLN (kat. I)
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) // Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl