Lisa Stansfield już niedługo zaprezentuje nam nowy album zatytułowany „Deeper”, jego premiera planowana jest na wiosnę tego roku. Utworem promującym został „Everything”, który przeniesie Was w czasy pierwszych płyt artystki. Jak dla nas znakomicie!

Lisa Stansfield pochodzi z Manchesteru, tam też zaczynała karierę muzyczną w grupie The Blue Zone, którą założyła wraz z koleżankami ze szkoły. W efekcie dziewczyny wspólnie nagrały i wydały 4 single.

Jednak Lisa po raz pierwszy naprawdę zaistniała na scenie w 1989 roku singlami „People Hold On” i „This Is The Right Time”. W tym samym roku nagrała pierwszą solową płytę „Affection”, która na całym świecie znalazła ponad 4,5 miliona nabywców.

Lisę okrzyknięto wówczas jedną z najlepszych wokalistek pop i r&b.

Wokalistka stworzyła wiele światowych hitów takich jak „People Hold On” (z grupą Coldcut), „Change” i przede wszystkim „All Around The World”. Jej albumy „Affection”, „Real Love” (1991) i „So Natural” (1993) wielokrotnie stawały się platynowymi. Otrzymała również trzy nagrody Brit Awards i była nominowana do nagrody Grammy.