„Flashback” to jeden z najbardziej wyczekiwanych polskich debiutów tego roku. Płyta Rosalie. ujrzy światło dzienne już 19 stycznia, a nieco ponad miesiąc później ruszy trasa koncertowa!

Na „Flashback Tour” usłyszymy kompozycje znane z EP’ki “ENUFF”, a takżenowe produkcje, które wypełniły debiutancki album. Po dziesiątkach koncertów w całej Polsce (m.in. Open’er, Orange Warsaw, Up To Date), przyszedł czas na odświeżenie formuły. Rosalie. występować będzie w składzie poszerzonym o basistę Adama Świerczyńskiego, który od dłuższego czasu udziela się w jej nagraniach.

Na przełomie lutego i marca trio wystąpi w ośmiu miastach:

23.02 – Kraków, Serce // 24.02 – Częstochowa, Rura // 01.03 – Wrocław, Stara Piwnica // 03.03 – Lublin, Dom Kultury // 
08.03 – Toruń, NRD // 10.03 – Słubice, Prowincja/SMOK // 15.03 – Warszawa, Jasna 1 // 16.03 – Poznań, Tama

Ogłoszeniu trasy koncertowej towarzyszy premiera kolejnego singla.

Znów słyszymy Rosalie. śpiewającą w języku angielskim. „About Us” to jeden zdwóch utworów z płyty „Flashback”, będących efektem współpracy z Bitaminą.

www.youtu.be/losM017C6Rk

„Flashback” to dwanaście utworów utrzymanych w klimacie nowoczesnego R&B i soulu. Do pracy nad nimi Rosalie. zaprosiła najciekawszych polskich twórców, którzy niestrudzenie definiują brzmienie rodzimej muzyki niezależnej i elektronicznej. Za produkcję albumu odpowiadają m.in. Chloe Martini, Hatti Vatti, Bitamina, 1988 (1/2 duetu Syny), czy znany z kolektywu Flirtini Suwal. Miks i mastering wszystkich numerów to zasługa Envee’go, a oprawę wizualną Flashback przygotował Filip Popik (rybskie), artysta mający na koncie współpracę z Sevdalizą.