Mary J. Blige może być z siebie naprawdę dumna! Wokalistka zostanie wyróżniona własną gwiazdą w Hollywood Walk of Fame. Ceremonia odsłonięcia gwiazdy odbędzie się jeszcze w styczniu!

„Mary J. Blige jest jedną z najpopularniejszych współczesnych wokalistek. Fani będą zachwyceni jej gwiazdą na Walk of Fame” – mówi producentka ceremonii, Ana Martinez.

Oprócz najważniejszej osoby tego dnia na uroczystości nie zabraknie innych sław. Swoją przemowę wygłosi inny znany muzyk, odkrywca talentu Mary J. BligeSean “Diddy” Combs.

Mary J. Blige jest laureatką dziewięciu nagród Grammy, do których nominowana była aż 31 razy. Artystka często angażuje się w akcje charytatywne, antynarkotykowe, edukacyjne oraz zdrowotne. Na swoim koncie ma m.in. nagrodę magazynu „Rolling Stones” za działalność humanitarną, a także wyróżnienie od 100 Black Men, za całokształt swojej pracy społecznej.

Poza muzyką i działalnością charytatywną Mary J. Blige poświęca się także karierze aktorskiej. Od kilku tygodni możną ją obejrzeć w filmie „Mudbound”, za który otrzymała nominację do Złotych Globów za drugoplanową rolę kobiecą.

Ceremonia nadania Mary J. Blige gwiazdy w Hollywood Walk of Fame odbędzie się 11 stycznia w Los Angeles.