Nie tylko wyśmienici Wykonawcy, ale też niecodzienny repertuar, na który składają się utwory nigdy nie publikowane na nośnikach fonograficznych. To wszystko jeszcze w tym roku na Śmietance.

Jazzmani w repertuarze big beatowym!

Janusz Szrom składając muzyczny hołd swojemu Mistrzowi opowie o wieloletnim procesie powstawania książki, o przedzieraniu się przez archiwa oraz o okolicznościach powstawania słynnych nagrań Andrzeja Zauchy.

Skład: Janusz Szrom – śpiew // Andrzej Jagodziński – fortepian // Andrzej Łukasik – kontrabas // Krzysztof Szmańda – perkusja

Koncert będzie okazją do zakupu książki „Andrzej Zaucha Song Book vol.1”.

Bilety w cenie 20 i 30 zł dostępne są w sekretariacie Centrum Łowicka. Zapraszamy w godzinach 9-17. Rezerwacje telefoniczne nie są niestety przyjmowane, ale jest możliwość rezerwacji i wykonania od razu przelewu. W tytule prosimy wpisać Imię i Nazwisko, nazwę wydarzenia oraz liczbę biletów. Przykład: Anna Zaborska, Śmietanka 29 grudnia, 5 biletów. Numer konta: 57 1240 5918 1111 0000 4909 2927.

WAŻNE: w dniu koncertu przyjmowane są tylko płatności gotówkowe w sekretariacie Centrum Łowicka. Płatności przelewem prosimy realizować najpóźniej w ostatnim dniu roboczym przed wydarzeniem. W przypadku tej Śmietanki jest to czwartek 28 grudnia.

Andrzej Zaucha SONG BOOK
Warszawa, Centrum ŁOWICKA ul. Łowicka 21 | 29 grudnia 2017, godz. 19:00